Boutique Hotel Vodník Vimperk

Catering
Místa na svatbu
K Vodníku 616 Vimperk 38501

Přibližná cena:

Na dotaz

-

Boutique Hotel Vodník se nachází v romantickém prostředí bývalé plovárny v údolí Křesánovského potoka na okraji města Vimperk, kde původně byla veřejná plovárna a historie restaurace sahá až do roku 1908.
Lokalita na Vodníku je místem s genius loci pro každého, kdo je unavený stereotypem všedního života, každodenním shonem v práci a také příležitostí zažít příjemné chvíle s rodinou.
Nabízíme celoroční ubytování v boutique hotelu s kapacitou šesti 2 – 4 lůžkových pokojů a čtyřmi mezonetovými apartmány až pro 6 osob, který se nachází v blízkosti vodní nádrže a lesa s úžasnou atmosférou. 

Restaurace se zaměřuje na steaky a ryby na grilu. Pro děti je připraven dětský koutek a venku dětské hřiště. Můžete se projet na pramici po vodní nádrži Vodník. V restauraci je k dispozici 50 míst. Salónek s krbem je možné využít pro uzavřenou společnost s kapacitou až 25 míst. Letní terasa a dřevěné molo s výhledem na vodní hladinu, dodává restauraci neopakovatelnou atmosféru. Pro větší privátní a firemní akce máme k dispozici velký sál s kapacitou více než 100 míst navazující na restauraci, který uchvátí naše hosty svým unikátním designem a výhledem na vodní nádrže, kde je možno v zimě se ohřát u velkého krbu.

Rádi Vám připravíme catering na míru, soukromé oslavy, svatby, firemní akce, atd. https://hmcatering.cz/objednavka/

Slogan

Výjimečné místo pro váš výjimečný den

Sociální sítě:

Přidat k oblíbeným
Přidat do porovnání
Nahlásit inzerát

Přidat recenzi

Nepřihlášený uživatel
Na vašem názoru záleží
Přidat fotografie
Minimální počet znaků: 10
© 2024 Svatbení.cz - Svatební katalog