Dekorarium

Koordinátoři
Květiny
Svatební agentury
Výzdoba, dekorace
Kamenná čtvrť 31, Brno-střed-Štýřice, Česko

Přibližná cena:

Na dotaz

-

Do jakých krajů jezdím:

Jihomoravský
Královehradecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Praha a Středočeský
Slovensko
Vysočina
Zlínský

Agentury:

Balíčky
Na klíč

Květiny:

Květiny na slavobránu
Luční
Moderní
Tradiční
Vývazky

Výzdoba, dekorace:

Dekorace na auta
Výzdoba místa
Výzdoba obřadu
Zapůjčení dekorací

Prsteny, šperky:

Dekorace na auta
Výzdoba místa
Výzdoba obřadu
Zapůjčení dekorací

Jsme svatební agentura z Brna, v této branži se pohybujeme přes 7 let a máme za sebou více než 100 realizovaných svateb.  Nejčastěji připravujeme svatby v Jihomoravském kraji, často ale také na Vysočině, v krajích Zlínském, Olomouckém, Moravskoslezském, Královéhradeckém. Nejdál jsme zatím byli ve Středních Čechách.

Každá svatební zakázka je výzva a na každé se snažíme pracovat tak, jako by to byla naše vlastní. Nejčastěji pomáháme snoubencům s výzdobou svatby, květinovým servisem a koordinací svatebního dne. Naši silnou stránkou je to, že v týmu máme květináře, grafiky i designéry. Maximum svatebních položek projde našimi rukami. Jsme vám tedy schopni odborně poradit např. s výběrem květin, jelikož víme, jak se jednotlivé květy chovají. Na žádnou základní oblast naší činnosti nemáme subdodavatele. Dekorace, které sami na svatbách používáme, máme také k zapůjčení v naší svatební půjčovně.  Vyjímkou naší práce nejsou ani svatby na klíč. Se snoubenci spolupracujeme na celém svatebním konceptu a ladíme ho tak, aby zapadal do jejich představy a ale i konceptu celé svatby.

Snažíme se Vám naslouchat, ne prosazovat Pinterestové trendy, zkrátka každou zakázku šít Vám, všem našim nevěstám a ženichům a jejich svatebnímu dni na míru♥.  Chcete se s námi vidět osobně a probrat Vaše dotazy? NAPIŠTE NÁM

Přidat k oblíbeným
Přidat do porovnání
Nahlásit inzerát

Přidat recenzi

Nepřihlášený uživatel
Na vašem názoru záleží
Přidat fotografie
Minimální počet znaků: 10
© 2024 Svatbení.cz - Svatební katalog