DJ Marek Šinkora

Hudba / DJ
Horní Újezd 153, Horní Újezd, Czechia

Přibližná cena:

Na dotaz

-

Dobrý den,

jmenuji se Marek Šinkora a živím se jako DJ a moderátor různých společenských, kulturních a sportovních akcí.

Už jako malý jsem toužil pracovat s mikrofonem a živit se mluvením. Proto jsem začal pracovat jako průvodce na zámku v Litomyšli, kde jsem získal první větší zkušenosti s komunikací s různými skupinami lidí.

Poté jsem začal moderovat menší akce typu hospodských kvízů, městských slavností apod. V průběhu dalších let se mi podařilo získat práci v Hitrádiu Černá Hora, v regionální televizi a začal jsem moderovat akce nejrůznějšího charakteru, od komorních událostí, přes kulturní sály až po sportovní arény, od malých klientů po velké firmy.

Díky práci v rádiu jsem získal velmi vřelý vztah k hudbě, který vedl k tomu, že jsem svou pozici moderátora rozšířil ještě na DJ, který nabízí širokou žánrovou škálu písní vzhledem k rozmanitosti a přání hostů, profesionalitu, schopnost odhadnout atmosféru a vybírat ty nejvhodnější skladby, nebo pohotově moderovat dění na akci.

Jsem vystudovaný učitel, který už od 18 let organizoval a plánoval různé hry a programy na táborech, školách v přírodě, karnevalech, dětských dnech apod. No, a i díky tomu můžu v současnosti nabídnout vytvoření programu a zajištění hudby na tomto typu akcí.

Přidat k oblíbeným
Přidat do porovnání
Nahlásit inzerát

Přidat recenzi

Nepřihlášený uživatel
Na vašem názoru záleží
Přidat fotografie
Minimální počet znaků: 10
Sledujte nás na sociálních sítích:

Užitečné odkazy:

© 2024 Svatbení.cz - Svatební katalog