Dvůr Perlová voda

Místa na svatbu
13 Kostelec na Ohří

Přibližná cena:

Na dotaz

-

Řekněte si své ANO v okouzlujícím prostředí Perlové vody. Jsme areál pro svatby jako stvořený! Najdete nás v malé vsi přímo u přírodní rezervace a čeká vás tu nikým nerušený prostor, kde můžete prožít jeden z vašich nejkrásnějších dnů v životě. Jsme statek s vyhlášenou restaurací, minipivovarem, ubytováním a wellness.

Proč jsme ideální volbou pro vaši svatbu? V kouzelném areálu pro vás máme vše, co potřebujete. Krásná místa pro obřad, nadstandardní servírovanou hostinu, celodenní raut, zahradní grilování, výborné pivo, přírodní biotop, bazén se slanou vodou i dětské hřiště.

Odpočinout si potom můžete v našich apartmánech a pokojích. K dispozici máme 28 pokojů o celkové kapacitě 101 lůžek. Každý pokoj je vybavený vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Cena za osobu na standardním pokoji je 1350 Kč se snídaní, v apartmánu 2000 Kč se snídaní.

Míst pro obřad máme spoustu. Pokud si chcete říct své ANO v přírodě, můžete využít naší krásnou rozkvetlou zahradu se vzdušným altánem. Při nepřízni počasí vám vyzdobíme naši stylovou stodolu a pokud chcete jen maličkou svatbu pro nejbližší rodinu, nabídnout vám můžeme naši knihovnu s krbem, ze které je volný vstup na zahradu i k bazénu.

Menu

Servírovaný oběd, celodenní raut, piknik nebo grilování? Nic z toho pro nás není problém. Cena celodenního menu je 2250 Kč na osobu. Děti do tří let se u nás stravují zdarma

Nápoje

Na Perlovce máme vlastní pivovar Lanýž, pivo je vynikající, stačí ochutnat! Na výběr máme vždy světlé 10° a 12° nefiltrované a nepasterované pivo, k dispozici bývá zpravidla i jeden speciál, který obměňujeme podle ročního období.

Ostatní nápoje nabízíme dle aktuálního nápojového lístku. Pokud ale máte svou oblíbenou značku vína, kterou nenabízíme, můžete si dovézt vlastní. To vám správně uschováme, nachladíme a poté budeme rozlévat dle vašeho přání. Za práci s tím spojenou si účtujeme tzv. „korkovné“ ve výši 300 Kč.

Cesta na Perlovou vodu trvá pouze 45 minut z centra Prahy nebo 35 minut z Ústí nad Labem. Parkovacích míst máme dostatek, nemusíte se tedy bát, že by se k nám někdo z vašich hostů nevešel

Přijeďte se k nám podívat na nedělní komentovanou prohlídku Perlové vody. Začínáme vždy ve 14 hodin, ukážeme vám veškeré prostory a zodpovíme vaše dotazy.

Přidat k oblíbeným
Přidat do porovnání
Nahlásit inzerát

Přidat recenzi

Nepřihlášený uživatel
Na vašem názoru záleží
Přidat fotografie
Minimální počet znaků: 10
Sledujte nás na sociálních sítích:

Užitečné odkazy:

© 2024 Svatbení.cz - Svatební katalog