Hrad Kunzov

Místa na svatbu
https://maps.app.goo.gl/nzAcp3yPzaLFBEgc7

Přibližná cena:

Na dotaz

-

Nechte se okouzlit romantickým prostředím stylového novogotického hrádku a prožijte nejvýznamnější den Vašeho života podle svých představ. Kunzov je historický, luxusně zrekonstruovaný hrad, na kterém se klade ohled na detail. Nachází se na cestě mezi městy Olomouc a Ostrava s velmi dobrou dostupností, a to jen pár kilometrů od dálnice.

Našim hostům poskytujeme komplexní služby. Areál disponuje slavobránou pro obřad, Hradním palácem až pro 160 osob, terasou před Hradním palácem, venkovním bazénem, umělou jeskyní se studánkou, jezírkem, velkými zahradními šachy, několika krásnými sochami, které obzvláštní Vaše fotografie a dostanou tak nádech luxusu, zahrádkou s čerstvými bylinkami i pro Vaše užití, wellness a relaxační zónou, venkovní hradní terasou s možností grilování a Krčmou. Pro Vaše nejmenší hosty máme velmi oblíbenou venkovní trampolínu, skluzavku, houpačku a prolézačky. V okolí hradu protékají dva potůčky, které jen podtrhují tohle krásné a klidné místo.

Interiér Hradního paláce je pro Vás plně vybaven včetně krásného dětského koutku, lounge posezení, baru a zázemí pro catering, dekorací, luxusních stropních lustrů, dataprojektoru s promítacím plátnem a mnoho dalšího.

Na hradě máme také možnost ubytování. Disponujeme pěti luxusními apartmány a čtyřmi strážnými domečky v zahradách hradu. V případě, že máte zájem o ubytování všech Vašich hostů, máme pro Vás připraven hotel Centrum v Hranicích.

Pro hosty máme soukromé parkoviště hlídané kamerovým systémem pro až 60 aut. Celý areál je oplocen. Díky tomu se nemusíte bát o děti nebo třeba cizích nezvaných návštěv.
Velkým benefitem je odlehlost místa v krásné přírodě, díky čemuž nemusíme dodržet noční večerku. Jako třešničkou celé luxusní hradní atmosféry máme v areálu dvě Alpaky, které Vám i dětem vykouzlí úsměv na tváři.

Všemi svatebními přípravami a zařizováním s Vámi projde naše koordinátorka, která Vám zařídí hladký průběh celého svatebního zařizování a žádné nečekané situace, které v den D mohou nastat. Budete tak mít ušetřený čas, který můžete věnovat sobě.

Pro novomanžele máme 120 minut ve wellness a relaxační zóně ZDARMA.

Zajistíme / nabízíme

· luxusní, plně vybavený stan (Hradní palác)
· inventář – kulaté stoly, židle
· ubrusy
· základní aranžmá
· dekorace
· dětský koutek
· venkovní hřiště pro děti
· lounge posezení
· bazén
· terasa u Hradního paláce
· zázemí pro catering
· soukromé parkoviště pro až 60 aut
· promítací plátno a dataprojektor
· svatební služby
· plánování svatby
· zajištění služeb
· vytvoření harmonogramu
· koordinace svatebního dne po usednutí ke svatební hostině
· obřad v hradní zahradě
· 120 minut wellness pro novomanžele
· 1 noc v pěti luxusních apartmánech a čtyřech strážných domečcích v zahradách hradu
· snídaně

Sociální sítě:

Přidat k oblíbeným
Přidat do porovnání
Nahlásit inzerát

Přidat recenzi

Nepřihlášený uživatel
Na vašem názoru záleží
Přidat fotografie
Minimální počet znaků: 10
Sledujte nás na sociálních sítích:

Užitečné odkazy:

© 2024 Svatbení.cz - Svatební katalog