Ondřej Seidl

Hudba / DJ
Nad Dolci, 295 01 Mnichovo Hradiště, Česko

Přibližná cena:

5,000Kč

-

40,000Kč

Do jakých krajů jezdím:

Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Praha a Středočeský
Slovensko
Ústecký
Vysočina
Zlínský

– DJ, moderátor a bavič v jednom 

– profi aparatura (skvělý zvuk, ozvučení vnitřních i vnějších prostor a RGB LED světla řízená počítačem, možnost bateriové audio sestavy pro ozvučení v místech bez elektřiny, nebo například pro venkovní aktivity) 

– muzika dle domluvy od 60. let po současnost

– bohaté zkušenosti se zábavou pro hosty, 

– bezplatně nabízím klasickou Disco mlhu, za příplatek pak plazivou mlhu ze suchého ledu

– doprava do 100 km v ceně 

– možnost Silent Disco jako forma zábavy pro hosty, případně pro místa s omezením na hluk třeba po 22. hodině (https://youtu.be/6Onv71Q3vWg).

 

Jako největší moje přednosti bych si troufl uvést bohaté zkušenosti s moderováním (každý rok cca 50 svateb a 50 večírků).

Pokud byste chtěli ozvučit i obřad, tak to počítám klasicky jako prodloužení – Tedy podle hodin (při celodenním balíčku pochopitelně bez příplatku).

U obřadu mohu zajistit jakoukoliv hudbu na nástupy, podkres k usazení hostů, hudbu na gratulace a dále také velmi nenápadné ozvučení všech zúčastněných – typicky oddávající + matrika (mikrofony do klopy, na stojan, do ruky, nebo headset), aby všichni hosté dobře slyšeli, k čemu se vlastně zavazujete 🙂 …Před obřadem obvykle také svolám hosty k usazení, požádám je, aby byly všechny židle obsazené a během obřadu nikdo nefotil a nenatáčel na mobil  atd… po obřadu mohu asistoval u focení – většinou svolávám hosty podle sepsaného seznamu skupinek – je to pak rychlejší pro fotografa ..

Zde se prosím podívejte na video s dalšími informacemi na toto téma: https://www.instagram.com/reel/CyYLWtvrgB_/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Pokud jsou na svatbě deti, tak dělám samozřejmě i nějaké aktivity pro ně. Dětskou diskotéku, mohu dělat zvířátka z balónků, různé soutěže atd. V době 

 focení novomanželů dělávám filmový “audio kviz” …hosté hádají názvy filmů podle hudby (znělky, hlavní písně..) …Mám stejnou variantu i pro děti (s pohádkami), pokud jich je více …Dále nějaké drobné dárečky a výhry pro všechny generace… stírací losy na hru Rok s novomanželi atd …Je toho víc a snažím se opravdu zabavit všechny hosty a dát do toho všechnu svoji energii 😉 V žádném případě se tak nejedná pouze o “pouštění písniček”. Moje služba je celodenní servis, kde se novomanželé nemusí o nic starat a zábava na svatbě je zajištěna. 

Cena se odvíjí od délky hudební produkce.
Samostatné ozvučení obřadu: 5.000 Kč

Základní délka je 8h (např. 17:00-1:00h) za cenu 22.000 Kč, dále 2000Kč/1hod v případě prodloužení. Nebo za 30.000 celý den od obřadu do 2:00h.

Při objednávce balíčku na celý den + Fotokoutek na 3h nabízím Silent Disco zcela bezplatně (jinak je cena 2500,-)

Cena za Fotokoutek 8.000,- Kč /3h neomezeného tisku.

Cena pro svatby a narozeninové oslavy, kde jsem jako DJ je 6.000,- Kč, dále pak 2000,-/1h (ceny bez DPH), cena pro firemní večírky a veřejné akce je 14.000,- bez DPH.

– cena je včetně obsluhy, velkého množství rekvizit a tabulek s nápisy, fotografického pozadí, přípravy grafického vizuálu (např. jména, datum, místo konání nebo nějaká grafika třeba podle svatebního oznámení). 

 Nově nabízíme také možnost změny formátu podle počtu lidi na fotce – na výšku nebo na šířku

V případě dobrého připojení na internet také on-line galerii – po načtení QR kódu si hosté mohou fotky ihned stáhnout do telefonu.

Jako největší výhody našeho fotokoutku bych uvedl: rychlost a velmi vysoká kvalita tisku (10sec/1foto 10x15cm), studiový blesk a profi optika fotobudky, každé foto opatřeno okrasným rámečkem dle přání zadavatele (jména, texty, či jiná grafika), vkusné rekvizity a samozřejmě zkušená obsluha, která v případě zájmu také ihned po vyfocení odešle fotku na e-mail. 

Ukázky fotek: https://drive.google.com/drive/folders/1-AdyByWKCk2tPdqNfnOrndJSpXStwicz

 

Videa: https://youtu.be/FJLflpHXIwg

 https://youtu.be/lFwahzNPHKE

 

Kompletní informace, fotky, videa i užitečné tipy a rady najdete na mém webu www.hrajisvatby.cz, na www.321syr.cz

a samozřejmě také na mých profilech na FB a IG ..např.: www.Instagram.com/dj_ondra_seidl .

Slogan

Dj, moderátor a bavič s bohatými zkušenostmi na Vaši svatbu/oslavu

Sociální sítě:

Přidat k oblíbeným
Přidat do porovnání
Nahlásit inzerát

Přidat recenzi

Nepřihlášený uživatel
Na vašem názoru záleží
Přidat fotografie
Minimální počet znaků: 10
© 2024 Svatbení.cz - Svatební katalog