Home Výsledky vyhledávání Fotografové Petr Lasák – Svatební a portrétní fotograf

Petr Lasák – Svatební a portrétní fotograf

Fotografové
Pod Horkou, 635 00 Brno-Bystrc, Česko

Přibližná cena:

9,900Kč

-

21,900Kč

Do jakých krajů jezdím:

Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Moravskoslezský
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Praha a Středočeský
Slovensko
Ústecký
Vysočina
Zlínský

Foto a video:

Foto

Svatební fotograf Petr se svým asistentem Matyášem již léta zachycuje lásku a emoce na svatbách po celé republice. Zakládám si na osobním vztahu s novomanželi, proto navrhuji všem tykání, chci, aby jsme se  společně naladili na jednu vlnu a tvořili ty nezapomenutelné okamžiky z Vašeho svatebního dne.Jde přece o největší den vašeho života, tak si jej pojďme spolu užít!

Ke svatebnímu dni přistupujeme tak, jako by byl náš. Prožijeme jej s vámi naplno a vyjdeme vám maximálně vstříc. Na fotografiích budete vypadat výjimečně a přesto přirozeně. Odměnou nám budou vaše šťastné momenty.

Focení svateb je naše přirozenost. Známe obavy snoubenců z focení a jsme připraveni je nechat rozplynout. Svatební fotografie tvoříme už řadu let od malých svateb, až po ty velké od brzkého rána do pozdních nočních hodin.

Těší nás, že přemýšlíte o tom vložit do nás důvěru a nechat nás zvěčnit váš velký den. Svatební fotograf pro nás totiž není jen fráze. Víme, že potřebujete někoho, kdo zachytí jedinečné okamžiky vašeho dne reálně, profesionálně a podle vašich představ. Nechte to na nás.

Sociální sítě:

Přidat k oblíbeným
Přidat do porovnání
Nahlásit inzerát

Přidat recenzi

Nepřihlášený uživatel
Na vašem názoru záleží
Přidat fotografie
Minimální počet znaků: 10
Sledujte nás na sociálních sítích:

Užitečné odkazy:

© 2024 Svatbení.cz - Svatební katalog