Proseccovan Bublík

Catering
Těšínská cesta 2766, Teplice 1, Česko

Přibližná cena:

Na dotaz

-

Do jakých krajů jezdím:

Jihočeský
Jihomoravský
Karlovarský
Královehradecký
Liberecký
Olomoucký
Pardubický
Plzeňský
Ústecký
Vysočina
Zlínský

Catering:

Výčep

Představujeme Vám Bublíka – náš nový a svými třemi výčepy unikátní van, který přináší do Čech to nejlepší z Itálie! Jestli hledáte originální a jedinečný způsob jak oživit svatby, firemní akce nebo soukromé oslavy máme pro Vás to správné řešení.

Bublík byl v roce 2023 zrozen v Itálii a s pečlivostí přestavěn v Čechách na van v jemných tónech smetanové s cappuccinovou metalízou. Náš výběr zahrnuje lahodné a osvěžující bílé a růžové italské Frizzante, točený Aperol Spritz, různé druhy limonád a další alkoholické a nealkoholické nápoje na Vaše přání.

Nabízíme Vám dva atraktivní balíčky. Prvním je půldenní ( 6 hodinový ), který je vhodný pro menší události nebo jako doplněk k většímu programu. Druhým je celodenní ( 12 hodin ), který Vám poskytne neomezenou zábavu a osvěžení po celý den a noc !

Jsme otevření Vašim individuálním požadavkům. Rádi s vámi budeme spolupracovat na přípravě sestavení nabídky dle Vašich přání.

Naše profesionální a usměvavá obsluha je tu vždy pro Vás, abyste si užili skvělé chvíle. Také je možnost přistavit van bez obsluhy jak do venkovních prostor tak bez motoru do prostor vnitřních. 

Bublík je tu pro Vaše nezapomenutelné chvíle plné radosti, oslav a výjimečnosti. Přijďte si užít atmosféru a lahodné pohárky Frizzante s námi!

Kontaktujte nás a rezervujte si svůj termín ! Bublík je skvělým řešením jak potěšit a okouzlit své hosty 🙂 

Sociální sítě:

Přidat k oblíbeným
Přidat do porovnání
Nahlásit inzerát

Přidat recenzi

Nepřihlášený uživatel
Na vašem názoru záleží
Přidat fotografie
Minimální počet znaků: 10
Sledujte nás na sociálních sítích:

Užitečné odkazy:

© 2024 Svatbení.cz - Svatební katalog