Statek Chefparade

Místa na svatbu
Sukorady 31, 294 06 Sukorady, Česko

Přibližná cena:

Na dotaz

-

Statek Chefparade je kouzelné místo, které najdete kousek za Prahou, nedaleko Mladé Boleslavi. Jde o nedávno zrekonstruované venkovské stavení, které vlastní největší škola vaření v ČR. Vedle venkovského šarmu, neopakovatelné atmosféry a neotřelého prostředí pro (nejen) svatební fotografie na vás tady čeká i zaručený gastronomický zážitek.

Svatba ve stodole
Rustikální, boho nebo romantický styl – všechna tato témata budou krásně ladit se vzdušnou dřevěnou stodolou, která je středobodem celé veselky. Stodola je propojena s okolní přírodou – svatebčané mohou volně přecházet na zděnou terasu s výhledem na květinovou skalku a malebné okolí. Ideální místo pro odpočinek a dočerpání energie pro následný návrat do víru tance a veselí.

Obřad
Prostředí statku nabízí různé možnosti pro netradiční obřad. Ten se může odehrát venku pod dřevěnou slavobránou nebo v případě nepříznivého počasí i uvnitř stodoly. Slavobrána, otevřená příroda a statek samotný poslouží jako malebné kulisy pro neotřelé svatební fotografie.

Catering
Jídlu tady rozumějí velmi dobře, vždyť Chefparade je největší školou vaření v ČR. Catering tedy můžete nechat plně v jejich kompetenci (v tom případě získáte nejen profesionální servis a hostinu podle svých představ, ale i slevu na pronájem), nebo máte možnost zajistit si jej sami. A nemusíte se obávat, korkovné se tady neúčtuje. V případě, že chcete něco jiného, než „tradiční svíčkovou“, je zde k dispozici třeba venkovní gril nebo pec na pizzu.

Vše pod jednou střechou
Obřad, hostina a ubytování na jednom místě je velkou výhodou pro organizátory i samotné svatebčany. Statek nabízí stylové ubytování v moderních chatkách i apartmány, včetně novomanželského, v nedávno zrekonstruovaném hlavním stavení. Celkem se zde ubytuje až 36 osob. Pokud je potřeba, lze kapacitu rozšířit i o alternativnější způsoby – třeba postavením týpí.

Svatba na klíč
Příprava dokonalého svatebního dne je náročná disciplína. V Chefparade Vám zařídí i svatbu na klíč. Od floristky, svatební koordinátorky, cukrářky až po fotografa či hlídání dětí. Vše na jednom místě a připraveno přesně podle vašich představ.
Splňte si svůj svatební sen! Na Statku Chefparade bude váš velký den nezapomenutelný!

Sociální sítě:

Přidat k oblíbeným
Přidat do porovnání
Nahlásit inzerát

Přidat recenzi

Nepřihlášený uživatel
Na vašem názoru záleží
Přidat fotografie
Minimální počet znaků: 10
Sledujte nás na sociálních sítích:

Užitečné odkazy:

© 2024 Svatbení.cz - Svatební katalog