Svatební pianista Peter Zbranek

Hudba / DJ
Stupava, Bratislavský kraj, Slovensko

Přibližná cena:

Na dotaz

-

Do jakých krajů jezdím:

Jihomoravský
Moravskoslezský
Olomoucký
Slovensko
Zlínský

Toužíte po úžasné romantické svatbě?

Bude mi potěšením vytvořit pro vás nádhernou atmosféru, která vás chytí za srdce. Jsem svatební pianista Peter Zbranek a svou hrou na klavíru měním hudbu na emoce. Jemné tóny piana v mém podání budou doprovázet ty nejdůležitější části vašeho velkého dne. Příchod k oltáři, výměna prstenů nebo první polibek na svatebním obřadu, gratulace a odchod špalírem po sňatku, svatební večeře i první novomanželský tanec – všechny tyto momenty vám díky mé klavírní hudbě zůstanou vryté hluboko v paměti.

Písně z mého bohatého repertoáru pohladí duši vás i vašich svatebních hostů. Ať už půjde o filmové skladby od Ludovica Einaudiho, Hanse Zimmera nebo Yiruma, covery světoznámých hitů od Elvise Presleyho, Eda Sheerana či Lady Gaga, nebo si vyberete jakoukoli jinou oblíbenou písničku, váš zážitek bude dokonalý.

Zvolte si z pestré nabídky svatebních balíčků ten, který bude nejlépe vyhovovat vašim představám. Jsem ze Slovenska, ale k hranicím to mám jen na skok. Rád k vám se svým klavírem zavítám kdekoliv v České republice, aby jsem vytvořil pohádkové okamžiky, na které nezapomenete.

Slogan

Měním hudbu na emoce
Přidat k oblíbeným
Přidat do porovnání
Nahlásit inzerát

Přidat recenzi

Nepřihlášený uživatel
Na vašem názoru záleží
Přidat fotografie
Minimální počet znaků: 10
Sledujte nás na sociálních sítích:

Užitečné odkazy:

© 2024 Svatbení.cz - Svatební katalog