Svatební video Jiří Májek

Fotografové
Němčany 240, Němčany-Slavkov u Brna, Česko

Přibližná cena:

Na dotaz

-

Jsem cestovatel, dobrodruh, mám rád divokou přírodu a také dobrou kávu. To vše mě nabíjí pozitivní energií, kterou se snažím vkládat do své práce svatebního kameramana. Už od malička mě fascinovaly staré fotografie a filmy. Jako student jsem tehdy zatoužil po své vlastní kameře a když mi ji rodiče po nějaké době koupili, pravidelně jsem se zúčastňoval mnoha celostátních soutěží amatérského filmu.

Můj velký koníček se s postupem času stal zároveň i mou prací. Spolupracoval jsem jako kameraman se spoustou známých herců a osobností na různých filmových projektech, natočil jsem spoustu koncertů, klipů a reklamních videí, moji práci můžete znát i z televize, například z pořadů o vaření Kluci v akci.

Nejraději se však věnuji svatebnímu videu, protože právě svatby mi dávají možnost cestovat a zároveň poznávat nové lidi. Snažím se citlivou a nenápadnou formou zachytit jejich jedinečný svatební den. Díky svatbám jsem měl možnost poznat už několik set snoubenců u nás i v zahraničí. Rád poznám i vás.

Přidat k oblíbeným
Přidat do porovnání
Nahlásit inzerát

Přidat recenzi

Nepřihlášený uživatel
Na vašem názoru záleží
Přidat fotografie
Minimální počet znaků: 10
© 2024 Svatbení.cz - Svatební katalog