Vezu Kafe

Catering
Na Slovanech 365, Zruč, 330 08 Zruč-Senec, Česko

Přibližná cena:

Na dotaz

-

Chcete si vychutnat výbornou Italskou kávu z Toskánské pražírny? Zajistíme na vaší akci profesionální kávový catering ze stylového coffee vanu. Luigi vznikl z legendární Italské tříkolky Piaggio Ape vyrobené v roce 1969. Zachránili jsme ho z rukou silničářů aby mohl místo barev a dopravních značek vozit profesionální kávovar a mlýnek.

Připravíme pro vás všechny kávové nápoje včetně ledového cold brew nebo podzimního dýňového latté. Vaše logo, nebo jméno umístíme na papírový kelímek a dokonce i na mléčnou pěnu. Součástí coffee vanu je samozřejmě relax zóna a ozvučení. Vybírat můžete ze tří základních balíčků, které jsme pro vás připravili. Pokud jste si z žádného balíčku nevybrali, rádi vám připravíme individuální cenovou nabídku, přesně podle vašich představ.

Během kávového cateringu se nemusíte ničím omezovat. Náš barista bude servírovat neomezené množství kávových nápojů po celou dobu vaši svatby nebo eventu. Pracujeme rovněž s bezlaktózovým mlékem. Kávu podáváme do papírových kelímků, ale pro opravdové milovníky kávy jsme schopni zajistit i šálky. Kávový catering můžeme rovněž zajistit s naším dřevěným barem, který se dostane i do hůře přístupných míst.

Pokud plánujete svatbu nebo event v Italském stylu je ideální propojení kávového cateringu s prosecco vanem.

ší nabídky

Slogan

Z Itálie rovnou k vám...

Sociální sítě:

Přidat k oblíbeným
Přidat do porovnání
Nahlásit inzerát

Přidat recenzi

Nepřihlášený uživatel
Na vašem názoru záleží
Přidat fotografie
Minimální počet znaků: 10
Sledujte nás na sociálních sítích:

Užitečné odkazy:

© 2024 Svatbení.cz - Svatební katalog